Legno Mobili

“Önce Müşteri Memnuniyeti” İlkesi ile yola çıkan Legno Mobilya sektördeki yerini almak için 1986 yılında Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi’nde çalışma hayatına başlamıştır.

Kurmuş olduğu altyapı sayesinde hazır projenin özel üretimi, gerek otel içi mekan tasarımları gerekse müşteri odaklı ürün çalışmalarında kişiye ve kuruma özel hizmet verebilen firma tüm özel projeli ahşap mobilya imalatı yanısıra mimari proje esaslı üretim ve uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Legno Mobilya, yaşam alanlarınıza keyif katmak için ergonomik ve kalite ilkesinden yola çıkarak, size özel tasarlanan projelerinizin üzerinde donanımlı, organize ve takım ruhuna sahip teknik ekibi ile çalışmaktadır.

Firmamız, profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticaretteki dürüstlük kuralını uygulayarak bugün sektöründe Antalya’nın en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır.

700 m2 kapalı alana sahip modern tesisinde ileri teknoloji ürünü makineleri, çağdaş çizgisi ve kalite sistemleri ile imalat ürünler sunan firmamız, markası, kalite anlayışı ve makine yatırımları ile global markaların arasında yerini almayı hedeflemektedir.

EN KÜÇÜK HAYALLERİNİZDEN,EN BÜYÜK PROJELERİNİZE KADAR SİZLERE HİZMET ETMEYE HAZIRIZ

antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya havaalanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya flughafen transfer Hatay araç kiralama